Skip to content

Moje starty/wyniki

2018

Data

Lokalizacja Zawody Czas

miejsce OPEN

18.03

Żywiec XIX Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego 01:20:49

23

25.03

Uraz Cross Duathlon DNF
08.04 Wisła Hotel Podium Extreme Duathlon 2018 01:42:04

3

12.04

Zabierzów IRON DRAGON
CROSS TRIATHLON
01:29:29 3

27.05

Garda Lake XTERRA Italy 03:34:31  25 PRO
10.06 Warszawa 5i50  02:01:19   3 (sztafeta)

17.06

Januszkowice Silverman Cross Triathlon – Offroad Triathlon 01:14:33 1
24.06 Vallee de Joux XTERRA Switzerland  02:46:25

16 PRO

15.07

Prachatice XTERRA Czech Republic PRO
22.07 Scanno Lake XTERRA Italy

PRO

05.08

Bielawa Offroad Triathlon

12.08

Kraków XTERRA Poland

PRO

19.08 Zittau XTERRA European Championship / XTERRA Germany

PRO

01.09

Norefjell XTERRA Norway PRO
09.09 Mons Klint XTERRA Denmark

PRO

15.09

Dąbrowa Górnicza Offroad Dutahlon
16.09 Kielce

Offroad Dutahlon

22.09

Duszniki Offroad Dutahlon
29.09 Park Śląski

Offroad Dutahlon

28.10

Ibiza

ETU Cross Triathlon European Championships

PRO

 

2017

Data

Lokalizacja Zawody Czas

miejsce open/kategoria

26.03

Uraz Cross Duathlon 02:41:46

5/2

02.04

Żywiec XVIII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego 01:24:48

35/12

15.04

Bardo Puchar strefy MTB Sudety 02:31:16

34/15

22.04

Zdzieszowice Bike Maraton 02:01:11

35/12

5-7.05

Dukla MTB dukla wolf race ———

 -DNF-

03.06

Rajcza Rajcza Tour 02:47:12

24/9

04.06

Jelenia Góra Bike Maraton 03:03:51

34/19

10.06

Polanica-Zdrój Cross Duathlon Hotel Polanica 01:29:25

1/1

11.06

Walim Puchar strefy MTB Sudety 01:39:48

32/16

25.06

Frydman Frydman triathlon olimpijka 02:26:09

 8/2

1-4.07

Szklarska Poręba Bike Adventure 13:51:23

 7/pary

13-16.07

Stryszawa MTB Gwiazda południa ———

 -DNF-

13.08

Kraków XTERRA Poland 03:07:05

 MP 2 miejsce w kategorii M20

18-20.08

Ochotnica MTB 4 Towers 09:47:47

 7miejsce open/2 miejsce w kategorii M20/1 miejsce w klasyfikacji par (z Michał Ficek)

 02.09

 Szaflary  Górskie Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie szosowym  03:04:26

 12 miejsce w kategorii cyklosport

 03.09

 Reńska Wieś  III CROSSTRIATHLON KOZIOŁKA  01:17:24

 3open/1 miejsce w kategorii M20

09.09

Dąbrowa Górnicza Cross Duathlon Dąbrowa Górnicza  01:55:25

 1/1 miejsce

17.09

Gmina Kościan  Kościan Triathlon 1/4IM  02:14:44

 6/2 miejsce w kategorii M20

 23.09

 Kielce Bike Maraton   02:37:37

 34/10

15.10

Rumia Mistrzostwa Polski w Duathlonie 01:00:57

10/3

2016

31.01.2016 (Cisna) – II Zimowa Bieszczadzka Dycha  36:42,00
01.02.2016 (Kornatka) – Kornatka Cross Run  1:25:10
20.03.2016 (Żywiec) – XVII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego  1:25:26,00
23.04.2016 (Orzesze) – Jazda na czas  28:09,77
30.04.2016 (Istebna) – 3 Mountain Duathlon  2:07:47,00
07.05.2016 (Czempiń) – ChampionMan Duathlon  3:15:10,00
15.05.2016 (Lubasz) – 1/4 Triathlon Lubasz  2:20:07,00
21.05.2016 (Zdzieszowice) – Bike Maraton MEGA  2:27:58,00
28.05.2016 (Sieraków) – 1/4 JBL Triathlon Sieraków  2:18:28,00
05.06.2016 (Ślesin) – 1/4 Garmin Iron Triathlon  2:12:48,00
11.06.2016 (Radzionków) – I ECO CIDRY CROSS  39:15,93
18.06.2016 (Wisła) – Bike Maraton MEGA  3:11:44,00
25.06.2016 (Susz) – sprint EUCO Susz Triathlon  1:15:16,45
03.07.2016 (Stężyca) – 1/4 Garmin Iron Triathlon  2:16:28,00
23.07.2016 (Bielawa) – Bike Maraton MEGA 2:28:45,00
24.07.2016 (Bielawa) – Superbieg 12km 52:50,00
31.07.2016 (Blachownia) – sprint Elemental Triathlon  1:08:30,00
07.08.2016 (Gdynia) _ sprint Herbalife IronMan Gdynia  1:08:39,00
20.08.2016 (Myślenice) – Bike Maraton MEGA  2:38:28,00
03.09.2016 (Bełchatów) – 1/4 TRItourEnergy  2:19:36,00
11.09.2016 (Jelenia Góra) – Bike Maraton MEGA  2:52:59,00
18.09.2016 (Myczkowce) – 1/4 Zaporowy Triathlon  2:56:02,00
24.09.2016 (Rawa Mazowiecka) – 1/10 triathlon  55:24,00
02.10.2016 (Gliwice) – Gliwickie Siódemki 7777m  11:33,88
08.10.2016 (Świeradów-Zdrój) – Bike Maraton MEGA  -DNF-

2015

31.01.2015 (Gliwice) – Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa   42:00,00
21.02.2015 (Gliwice) – Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa  42:18,74
29.03.2015 (Żywiec) – XVI Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego   1:25:33,00
19.04.2015 (Miękinia) – Szosowy Klasyk   1:31:33,00
25-26.04.2015 (Orzesze) – Jazda na czas  27:10,00
26.04.2015 (Niepołomice) – III Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej – dycha  39:48,00
3.05.2015 (Katowice) – Etixx Silesiaman Duathlon Katowice  1:04:40,00
9-10.05.2015 (Gliwice) – Rajd Miejski 360  491:29,00
17.05.2015 (Toruń) – ŠKODA Velo Toruń – 120km  3:26:05,00
24.05.2015 (Piaseczno) – 1/4 Garmin Iron Triathlon  2:21:59,00
30.05.2015 (Leśnica) – klasyk Annogórski Góra św. Anny  2:34:01,54
07.06.2015 (Ślesin) – 1/4 Garmin Iron Triathlon  2:27:46,00
21.06.2015 (Radków) – 1/4 Garmin Iron Triathlon  2:35:59,00
27.06.2015 (Dąbrowa Górnicza) – Pogoria Open Water 1km  18:34,00
28.06.2015 (Katowice) – Bieg im. Janusza Sidły  31:18,99
05.07.2015 (Stężyca) – 1/4 Garmin Iron Triathlon  2:25:32,00
12.07.2015 (Szklarska Poręba) – Szosowy Klasyk  2:19:44,00
08.08.2015 (Gdynia) _ sprint Herbalife IronMan Gdynia  1:13:29,00
16.08.2015 (Stronie Śląskie) – Triathlon Enea TriTour  2:27:29,00
29.08.2015 (Gliwice) – Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa  39:03,73
6.09.2015 (Malbork) – 1/2 Castle Triathlon Malbork  5:27:05,00
20.09.2015 (Kórnik) – 1/4 Kórnik Triathlon  2:15:03,00
18.10.2015 (Gliwice) – Półmaraton Gliwicki  1:24:47,00

2014

1.03.2014 (Szczyrk) – RMD Winter Run  49:25,6
23.03.2014 (Tychy) – Perła Paprocan 14km  1:00:34,4
26.04.2014 (Orzesze) – Jazda na czas  29:31,00
27.04.2014 (Niepołomice) – II Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej – dycha  44:46,00
11.05.2014 (Gliwice) – Piknik Sportowy Biegamy z Sercem  42:16,00
18.05.2014 (Bielsko Biała) – 22. Bieg Fiata  40:03,00
24.05.2014 (Nowa Sól) – XXXI Półmaraton Solan  1:30:59,00
29.06.2014 (Oława) – VII Bieg Koguta  39:35,00
4-6.07.2014 (Susz) – 1/2 TRIATHLON  6:09:31,00
19.07.2014 (Dobrodzień) – Dobrodzieńska Dycha  39:45,00
8-10.08.2014 (Gdynia) – 1/2 Herbalife TRIATHLON  5:12:47,00
17.08.2014 (Gliwice) – Długodystansowe Zawody Pływackie 1500m  34:39,40
7.09.2014 (Malbork) – 1/2 Castle Triathlon Malbork  5:18:10,00
13.09.2014 (Suszec) – Kryterium kolarskie  1:23:00,00
14.09.2014 (Rybnik) – Tour de Rybnik  1:18:27,00
21.09.2014 (Ujazd) – Ujazd parami na czas  42:22:38,00
28.09.2014 (Knurów) – XXII Międzynarodowy Bieg Uliczny  38:41,00
4.10.2014 (Gliwice) – DRUGIE „Biegamy z Sercem”  37:04,00
11.10.2014 (Gliwice) – Gliwickie Siódemki  11:33,70

… a wcześniej to głównie udawałem piłkarza na polskich parkietach – dla niewtajemniczonych trenowałem futsal… i parenaście innych sportów również 😀