Skip to content

W czym mogę pomóc ?

W czym mogę pomóc…?? hmm
Pewnie nie wiem wszystkiego, nie jestem też mistrzem świata (jeszcze), ale są pewne rzeczy- tematy, które bardzo lubię i wykonuje na codzień. Chętnie pomogę jeśli coś z tej listy poniżej trafia do Ciebie.

 

Plan treningowy

Chcesz w końcu wyrwać się z fotela i zacząć trenować ale nie wiesz jak? a może to kolejny sezon bez poprawy wyniku? Dobry plan to połowa sukcesu, reszta już tylko zależy od Ciebie.

Przygotowanie motoryczne do sezonu

Myślisz że kolarstwo to tylko jazda na rowerze… a przygotowania do maratonu to klepanie kilometrów?? Nie tylko Ja, ale i każdy profesjonalny zawodnik powie wam, że to nie prawda…
Jeśli chcecie przeżyć sezon bez kontuzji i chcecie osiągać jak najwyższe cele zapraszam do wspólnego treningu na płaszczyźnie na które jeszcze tego nie robiliście.

Konsultacja żywieniowa

Nie jestem dietetykiem i nawet nie chcę, żeby mnie ktoś kojarzył z tym „jakże wspaniałym środowiskiem cudotwórców od szybkiego chudnięcia”. Nigdy nie byłem gruby ani schorowany… i nie myślcie, że to geny, raczej świadomość i ciężka praca. Myślę, że wystarczy jedno spotkanie, żeby uświadomić wam i przekazać, że dobre odżywianie ma wpływ na wszystko co się dzieje w naszym życiu. „Dieta” to nie jest kara, to styl życia i dopóki tego nie zrozumiecie, efekt raczej będzie mizerny. Nie zrozumcie mnie źle ale nie chce nikogo oszukiwać. Nie zajmuje się pisaniem tabelek, robieniem bilansów, ważenia, robienia fotek przed przed lustrem i nie wiem co tam jeszcze się dostaje po wizycie w poradni dietetycznej. Jestem w stanie „jedynie” przekazać swoje doświadczenie i wiedzę na temat zdrowego trybu życia, oraz uświadomić was o co chodzi z tym jedzeniem: dlaczego jeden tyje, a drugi chudnie, mimo ze jedzą to samo? jak działa przemysł i marketing produktów spożywczych, czy na pewno reklamy mówią prawdę? jak działa ludzki organizm?, co potrzebujemy do przeżycia?, co powinien jeść sportowiec, a co „Pani Marysia z biura” żeby czuć się dobrze? skąd wzięły się te wszystkie choroby o pięknych nazwach jak np. Hashimoto ? i dlaczego każdy jest na coś chory? przypomniał bym sobie jeszcze wiele pytań, które zazwyczaj zostają bez konkretnej odpowiedzi u „specjalistów”, ale chyba to wystarczy żeby pokazać na czym polega konsultacja ze mną.

Organizacja imprez sportowych

Wiem, bo nierzadko doświadczam tego na własnej skórze, że organizacja nawet małej imprezy to nie prosty temat w tym kraju. Jeśli szukacie pomocy przy organizacji imprezy sportowej, albo po prostu chcecie, żeby ktoś za was to zrobił od A do Z to zapraszam do współpracy.

Organizacja wyjazdów sportowych i integracyjnych

Chcecie spędzić atrakcyjnie weekend albo porządnie potrenować przez 2 tygodnie?? jestem w stanie wam to zapienić !!

Serwis maszyn górniczych i wiertniczych !!

Tak tak, ciężko w to uwierzyć, ale jestem inżynierem – mechanikiem. Pracuje w tym zawodzie już od czasów studiów i jest nadzieja, że jeszcze długo mnie z tej branży nie wykopią. Bardzo to lubię i niektórzy twierdzą, że jestem w  tym nawet niezły. Więc jak macie jakiś kombajn do naprawienia albo po prostu zepsuła się wam wiertarka to śmiało możecie dzwonić.
p.s. to nie jest żart